Usługi

Ludzi słuchaj, a swój rozum miej

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ ?

Przy naprawie uszkodzonej karoserii , na bieżąco sprawdzane są pomiarem elektronicznym poszczególne punkty bazowe płyty podłogowej tak, aby przywrócić nadwozie do oryginalnych ustawień.

Często zdarza się, ze przy odbiorze swojego auta z podrzędnego warsztatu, klient nie zdaje sobie sprawy ze bez profesjonalnych urządzeń samochód naprawiony jest tylko powierzchownie a to bezpośrednio wpływa na Nasze bezpieczeństwo jak i innych użytkowników dróg.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

  • Blacharstwo i lakiernictwo
  • Mechanika
  • Naprawy bezgotówkowe
  • Reaktywacja klasyków
  • Naprawa i serwis Camperów
  • Chromowanie natryskowe
  • Hydro grafika
  • Regeneracja rozruszników
  • Regeneracja alternatorów

Kilka słów o tym co robimy

Blacharstwo i lakiernictwo

Podczas dokonywania napraw uszkodzonej karoserii nasi pracownicy dokładnie sprawdzają poszczególne punkty bazowe podwozia. To umożliwia przywrócenie nadwozia do oryginalnych, najlepszych ustawień, zalecanych przez producenta i narzuconych przez normy. Dbamy nie tylko o jakość – dbamy o bezpieczeństwo!
Usługi lakiernicze utrzymujemy na najwyższym poziomie dzięki dużej, bezpyłowej kabinie lakierniczej firmy SAIMA oraz zestawowi produktów najwyższej jakości renomowanej firmy Glasurit. Standardem jest stosowanie w naszym warsztacie technologii lakierowania bazami wodnymi – pozwala to na przywrócenie fabrycznych parametrów lakieru.

Mechanika

Szeroka paleta serwisu w zakresie mechaniki samochodowej jest oparta nie tylko na naszej wiedzy i doświadczeniu, ale także na pasji do aut. To zapewnia naszym usługom najwyższą jakość. Opiekujemy się zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi – prowadzimy serwis zawieszenia, układu hamulcowego, chłodzenia, płynów, ogumienia… i wiele innych.

Naprawy bezgotówkowe

Formalności? Pomożemy! Razem dopilnujemy wszystkich spraw, związanych ze zgłoszeniem szkody z AC/OC, jak i jej późniejszą likwidacją. To oznacza, że jako nasz Klient nie angażujesz swoich środków w naprawę samochodu ani czasu na tzw. „papierkową robotę”. Całym procesem – dokumentami, zamówieniem części zamiennych, naprawą – zajmiemy się my.

Reaktywacja klasyków

Już od kilku lat stale prowadzimy projekty reaktywacji klasyków we współpracy z ich pasjonatami z całego kraju, a szczególnie z zagranicy. Dzięki temu zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat kompleksowej restauracji zabytkowych pojazdów.
Piaskowanie, prace blacharskie i lakiernicze, również wnętrze pojazdu, tapicerki, elementy chromowane, mechanika, kompletowanie brakujących części, dobór odpowiedniej stylistyki oraz powrót do oryginalnych form to dla nas czysta przyjemność.

Naprawa i serwis Camperów

Nasz warsztat zajmuje się również pełnym serwisem camperów. W ich zakresie mogą Państwo również liczyć na fachową pomoc i profesjonalne wykonanie. Prowadzimy przeglądy przed- i posezonowe, wszelkie naprawy mechaniczne (bieżące i powypadkowe), sprzedaż części.

Chromowanie natryskowe

W tym roku wprowadzamy zupełnie innowacyjną technologie chromowania natryskowego. Nie potrzeba uruchamiać całego procesu galwanizacji aby mieć błyszczący element zabytkowego samochodu lub innej trudno dostępnej części.
Nie musi to być również element metalowy ponieważ jesteśmy w stanie pokryć powłoka chromu każdą rzecz.

Back to top