O nas

Dostrzeganie celu mobilizuje siły

Nasza misja jest prosta

Dla firmy AUTO – SZTERLEJA, czyli dla nas, wszystko zaczęło się w 1990 roku. Od tamtej pory nabieraliśmy rozpędu, zdobywaliśmy zarówno doświadczenie, jak i nowych klientów z całego kraju. W regionie jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw w tej branży.

Z biegiem czasu samochody, które do nas trafiały, także rozwijały się i stawały się coraz bardziej skomplikowane i nowoczesne. Tym samym my, uzyskując coraz to nowe umiejętności i wiedzę, rozszerzaliśmy stopniowo zakres usług świadczonych przez AUTO – SZTERLEJA. Dziś jesteśmy pewni siebie i z dumą deklarujemy, iż sprostamy każdemu wyzwaniu, każdemu życzeniu, z którym Państwo do nas przybędą.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu warsztatu możemy także pochwalić się pełnym wachlarzem pierwszorzędnie wykonywanych usług dla samochodów powypadkowych. Uwzględniamy przy tym wszelkie obowiązujące normy producenckie oraz najnowsze europejskie standardy – dlatego też nasze kompleksowe usługi zyskały zaufanie regionalnych dealerów najpopularniejszych luksusowych marek samochodów. Współpracujemy również z firmami ubezpieczeniowymi – to pozwala nam na szybką likwidację szkód w systemie bezgotówkowym.

img-display

Nasze doświadczenie, wiedza, najlepsze wyposażenie warsztatu, ale przede wszystkim ogromna pasja i dbałość, jaką darzymy każdy trafiający do nas pojazd, daje nam możliwość profesjonalnego przygotowywania i ulepszania samochodów sportowych, a także na kompleksową, dokładną restaurację Oldtimer’ów i Youngtimer’ów.

Back to top